Ресторан Українські страви меню

Шанувальники української їжі можуть сповна насолодитися її смаком і перевагами, зробивши замовлення у нашій компанії. Ми пропонуємо доставку якісних і смачних страв, приготовлених в ресторан Українські страви, меню якого включає найрізноманітніші наїдки і напої, традиційні для української кухні. Якщо у вас не має можливості відвідати ресторан, радимо ретельно продумати, які страви ви замовите, а ми доставимо їх з точністю, яка є одним із принципових моментів нашої роботи.

Ресторан Українські страви пропонує меню, яке відображає усю палітру відібраних часом і смаками українців страв. Український борщ і пампушки, риба і м’ясо, приготовані за особливими рецептами, напої і фірмова горілка – це лише невеликий перелік чудових страв, якими ви можете сповна насолодитися вдома чи в іншому місці вашого перебування.

Замовлення страв ресторан Українські страви меню – це ідеальний спосіб відсвяткувати якусь подію з притаманною українцям щедрістю і розмахом. Бо саме замовлення страв дозволяє смачно нагодувати цілу компанію і водночас гарно повеселитися. Їжте смачно, відпочивайте весело – «Екіпаж-Сервіс» готовий допомогти в цьому.
 

Прием заказов круглосуточно по тел:

044 353-9-353
096 353-9-353
093 353-9-353


 

 

Подпишитесь на рассылку и узнавайте первыми о самых выгодных акциях в Вашем городе