Чикен Бекон с доставкой

Отныне во всех заведениях МакДональдc в Украине можно заказать новый сандвич - Чикен Бекон!

Відтепер у всіх закладах МакДональдз® в Україні можна буде замовити новий сандвіч - Чікен Бекон. Серед особливостей новинки - не тільки оригінальний смак, а й нетрадиційна для страв МакДональдз® квадратна форма. До складу сандвічу Чікен Бекон входить куряча котлета, шматочки смаженого бекону, а також булочка, спеціальний соус, подрібнений салат, плавлений сир і цибуля. А особливої пікантності страві надають маленькі шматочки бекону та кунжут, якими посипана булочка сандвічу. Чікен Бекон буде введено до постійного меню закладів.

«Завдяки оригінальному смаку та незвичному поєднанню інгредієнтів сандвіч входить до преміального сегменту страв МакДональдз®. Відтепер наше меню стає ширшим, що дозволить задовольнити смаки ще більшої кількості відвідувачів», - говорить Сергій Братусьов, директор з маркетингу МакДональдз® Юкрейн.

Поява Чікен Бекону урізноманітнить лінійку страв з курятини в українських закладах МакДональдз®. В багатьох європейських країнах сандвіч вже користується заслуженою популярністю і встиг увійти до складу постійного меню. Згідно з результатами дослідження споживчих уподобань, проведеного на замовлення МакДональдз® компанією Ukrainian Marketing Group, українцям сподобався смак нового сандвічу.

Сьогодні заклади МакДональдз® пропонують декілька страв з курятини - МакЧікен, Чікен Рол та курячі шматочки Чікен МакНагетс. Кожна з цих страв користуються незмінною популярністю серед відвідувачів. Наприклад, у 2011 році відвідувачі купили більше 1 700 000 Чікен Ролів.

Подпишитесь на рассылку и узнавайте первыми о самых выгодных акциях в Вашем городе