800+
Ресторанов
в 28 городах
Без наценок.
Акции и бонусы
Среднее время
доставки 60 минут
Безналичный и
наличный расчет
(096, 093, 050) 353-9-353
круглосуточно

Макдональдс в Києві

Мережа кафе-ресторанів "Макдональдс" з'явилась в Україні у травні у 1997 році. На той час Макдональдс в Києві налічував лише декілька кафе-ресторанів. Сьогодні ж Макдональдс в Києві знаходиться майже біля кожної станції метро. Макдональдс в Києві є найбільш улюбленим місцем зустрічі серед молоді. Вражає великий асортимент продукції. Окрім цього Макдональдс в Києві приймає участь в благодійних акціях, проводить дитячі свята.

Завітавши до Макдональдс в Києві ти отримаєш задоволення від їжї, від уваги персоналу та атмосфери кафе-ресторану, при цьому витративши мінімум грошей. При оформленні замовлення Ви можете замовити або ціле меню, або все окремо. Традиційною фірмовою їжею залишається гамбургер, чизбургер та кока-кола. Нещодавно асортимент Макдональдс поповнився новими меню з італійським та мексиканським смаком.

У зв'язку з тим, що сьогодні дуже бурхливе життя, Макдональдс в Києві йде на зустріч своїм клієнтам та вводить економ пропозиції та сніданки. Таким чином, якщо Ви не встигли поснідати вдома, Ви можете за помірну ціну поснідати у Макдональдс в Києві.

На відміну від інших кафе - ресторанів у Макдональдс в Києві є можливість придбати їжу не виходячи з машини (Mac Drive), що дуже зручно для водіїв, які тривалий час перебували за кермом свого автомобіля.

Стань клієнтом Макдональдс в Києві та відчуй усі переваги. Завітавши до Макдональдс в Києві одного разу, ти неодмінно прийдеш ще. Ми чекаємо на тебе, стань нашим клієнтом.

Прием заказов круглосуточно по тел:

044 353-9-353
096 353-9-353
093 353-9-353

Подпишитесь на рассылку и узнавайте первыми о самых выгодных акциях в Вашем городе