Пісне меню у Львові


 

Ваші улюблені ресторани поквапилися аби ви були готові до найголовнішого свята – Пасхи, Воскресіння Христового. Зустрічайте смачнючі пісні страви від ресторанів A la minute, With Friends, Varenyky International, «Галушко», Korova Kol'orova. Без м’яса, яєць та молочних продуктів! 

У новому пісному меню легкі, поживні та корисні овочі-гриль, вареники з капустою та картоплею, овочеві юшки, бургери з сиром тофу, італійські мікс-салати. Замовляйте пісні страви з доставкою у Львові прямо зараз. 

 

Спеціально до Великого посту у бургерній Korova Kol'orova навчились готувати пісні бургери. Так, воні заслуговують вашої уваги! З сиром тофу, свіжими овочами та смачнючими соусами. Смачного!

 

Пісне меню у Львові
 

Бургер Весняна корова – 39 грн. До Меню →

 

Величезний вибір вареників пропонує Varenyky International. Зелені (шпинатні) з картоплею, традиційні з капустою, шоколадні з вишнею, класичні солоденькі з маком. 
 

Пісне меню у Львові

 

Вареники з картоплею (210г) – 28 грн. До Меню →

 

Італійський мікс-салат з томатами, морквою, цибулею подають у With Friends. Також в меню «Овочевий мікс» з огірками та капустою. Наслоджуйтесь! 
 

Пісне меню у Львові

 

Італійський мікс-салат (240г) – 54 грн. До Меню →
 

Найбільше пісне меню у ресторані української кухні «Галушко». Більше двадцяти страв: салати, вареники, деруни, картопля, рибні страви, галушки, борщ, супи та юшки.  

 

Пісне меню у Львові

 

Пісний борщ з печі (300г) – 41 грн. До Меню →
 

Овочі-гриль «Рататуй» замовляйте у ресторані швидкого харчування A la minute. Червноний, жовтий та зелений болгарський перець, картопля, помідори, цибуля та печериці з вогню… Смакота! 

 

Пісне меню у Львові

 

Овочі-гриль Рататуй (250г) – 29 грн. До Меню →

 

Замовляйте пісні страви з доставкою у Львові. 

Смачного та бадьорого вам посту!

 

 

 

Подпишитесь на рассылку и узнавайте первыми о самых выгодных акциях в Вашем городе