Стейк на камені. Соковита телятина з соусами та приправами


У Львові стейки з соковитої телятини з соусами та приправами почал готувати на каменях вулканічної породи. Найдревніші кулінарні технології одним із перших в Україні запроваджує ресторан європейської кухні Del Pesto.

Зробіть замовлення та насолоджуйтесь неймовірним смаком гарячої м’ясної страви у себе вдома. Найкраща пропозиція літа 2015 для романтичної вечері або бізнес-ланчу вже доступна на сайті Екіпаж Сервіс. 

 

Екзотичний спосіб готувати м’ясо на камені – це вдосконалений сучасними кулінарами досвід найдревніших людей світу. Невідомо хто з перших homo sapiens вигадав готувати м’ясо мамонтів на каменях, але це відкриття назавжди змінило кухню не лише доісторичних людей, а й сучасних гурманів. 

Як готує стейк на камені Руслан Сорочинський?

 

Руслан Сорочинський – креативний шеф-кухар мережі «Акурат». Кожен день він власноруч береться за діло: розігріває камінь у спеціальній печі до 400 градусів, відбирає найкращі шматочки соковитої телятини, готує фірмовий соус та змішує кращі приправи. 

 

Стейк на камені Del Pesto

 

Переваги приготування їжї на камені:

  • Інфрачервоне випромінювання передає тепло від каменя їжі. Тож м'ясо, риба та овочі дуже швидко та глибоко прогріваються. 
  • Камінь тримає високу температуру більше 30 хвилин. Цього достатньо, щоб повністю завершити приготування. 
  • Страва готується без додавання жирів. Подається смачна и корисна низькокалорійна їжа із хрусткою скоринкою.
  • Неповторного смаку надає страві вулканічне походження каменя. Спробуйте, додайте нових гастроемоцій у свій раціон.  
  • Ми звикли готувати м’ясо на мангалі, в печі, на грилі, аж ніяк не на каменях. Тож, сьогодні в нас є чудова можливість спробувати найсмачніший стейк у Львові. 

 

Замовити стейк на камені→

 

 

 

Подпишитесь на рассылку и узнавайте первыми о самых выгодных акциях в Вашем городе