Вчiть комбiнацiї покеру напам’ять

Коли ви граєте в покер, у версiї Техаського Холдему в режимi High, у вас є комбiнацiї Покеру, якi виграють вас частiше за iнших завдяки «силi», яку вони використовують.

У цiй статтi ми продемонструємо вам, що важливо вивчити комбiнацiї, а потiм опишемо вам цi комбiнацiї одну за одною, щоб ви їх зрозумiли.

Чому важливо вивчити комбiнацiї в покер напам’ять?

Пiд час вашої гри в покер, чи то онлайн, тобто в iнтернетi чи фiзичному режимi, у наземному казино чи у вашому покерному клубi, ви повиннi бути в змозi швидко розпiзнавати комбiнацiї, якi ви могли б досягти, щоб також передбачити, що зможуть зробити вашi опоненти, i таким чином приймати правильнi рiшення.

Якщо ви їх не знаєте, ви ризикуєте зосередитися на своїй грi, не надаючи значення iншим гравцям, i саме тут вас легко обдурити.

Найсильнiша карта

Якщо у вас немає комбiнацiї, якщо гра не була поблажливою до вас, ви в кiнцi раунду, якщо вирiшили продовжити або гра випадково привела вас туди, представите найсильнiшу карту вашої руки, що складається з 5 карток (2 особистих i 3 загальних). На нашу думку, було б майже самогубством пройти до кiнця раунду лише з однiєю сильною картою. Найкраще зупинитися на флопi, якщо у вас немає ранньої комбiнацiї.

  • Пара

Це найпоширенiша комбiнацiя, яку гравцi представляють найчастiше, тому що її також найлегше отримати. Це вiдповiдає наявностi двох карт, якi будуть однакового значення, наприклад: 3 пик i 3 треф, отже, пара 3.

Будьте обережнi, щоб не захоплюватися занадто слабкими руками, тому що дуже ймовiрно, що хтось iз iнших гравцiв матиме краще.

  • Подвiйна пара

Тут ви легко розумiєте, що це означає. У вашiй грi будуть двi пари. Якщо у вашому першому розподiлi є пара, то в спiльних картках буде пара, тому ця пара не має великої ваги, оскiльки доступна кожному.

  • Три в своєму родi

Ця комбiнацiя вже веселiша, тому що вона перевершує всi руки лише парами. Щоб створити своєрiдну трiйку, вам просто потрiбно об’єднати 3 карти однакового значення, наприклад 10 бубнов, 10 пiк i 10 треф.

  • П'ятий

П'яту ще називають люкс. Це нормально, тому що саме тодi, коли карти йдуть одна за одною, всього 5, ви перебуваєте в прямому положеннi. Якщо у вас коли-небудь було 6 карт поспiль, то ви берете до уваги 5 найсильнiших, наприклад: 2, 3, 4, 5 i 6 будь-якого кольору.

  • Змив

Флеш також називають флешем. Тодi логiчно, ви повиннi побудувати руку, в якiй 5 карт будуть однiєї мастi (бути, буби, пiки або серця).

  • Повний

Аншлаг — це дуже вдале поєднання, воно часто окупається. Щоб його побудувати, потрiбно просто зiбрати пару, не важливо яку, а також набiр.

  • Квадрат

Квадрат — це мiфiчна комбiнацiя для гравцiв у покер. Це часто згадується у фiльмах, наприклад, про покер. Сьогоднi квадрат — це просто факт об’єднання 4 карт, якi мали б однакову цiннiсть, наприклад: 4 пик, 4 треф, 4 серця i 4 бубнов.

  • Прямий флеш

Стiт-флеш або колiр, який слiдує, лише об’єднує цi двi комбiнацiї, два в одному.

  • Королiвський флеш

Це найвище поєднання: воно об’єднує туза, короля, даму, валета i десятку одного кольору.

277b9525b54c22162099cbbddce0da02